wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Witamy w sklepie
Kontakt
  • PDG Produkty dla gołębi
  • PDG Produkty dla gołębi
    NIP: 7581020395

  • E-mail:sklep@e-pdg.pl
  • Telefon601463405
  • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Witamy w sklepie

PDG - Produkty dla gołębi

W naszym sklepie dla hodowców gołębi oferujemy produkty dla gołębi pocztowych. Wszystkie propozycje w asortymencie pochodzą od najlepszych firm. Doskonale rozumiemy, że hodowla to hobby, ale i praca wymagająca sięgania po najwyższej klasy artykuły. Wszystko w trosce o dobrostan zwierząt – ich rozwój, zdrowie i komfortowe warunki życia. Dlatego proponujemy doskonałe witaminy, aminokwasy, soki, minerały czy probiotyki. Mamy także nowoczesne środki do dezynfekcji, żywołapki i elementy wyposażenia gołębników. Gwarantujemy korzystne ceny produktów – nasz sklep jest doskonałym wyborem dla każdego Klienta – zarówno doświadczonego, jak i początkującego hodowcy!
 

Wysokiej jakości produkty dla gołębi – suplementy

Prawidłowa suplementacja pozwala uniknąć niedoborów witaminowych u ptactwa, jest źródłem minerałów i substancji odżywczych. W asortymencie naszego sklepu dostępne są sprawdzone preparaty polecane przez profesjonalnych hodowców i lekarzy weterynarii. Stosowane regularnie lub w razie potrzeby olejki, grity, zakwaszacze, elektrolity, drożdże i zioła to produkty dla gołębi pomagające dbać o odporność, układ pokarmowy i kostny oraz kondycję i wydolność ptaków. Sprawdzają się zarówno w przypadku hodowli ras ozdobnych, jak i pocztowych.
 

Podstawowe wyposażenie gołębnika

Równie ważne jak odpowiednie karmienie jest właściwe wyposażenie gołębnika, tak by zapewnić ptactwu odpowiednie warunki do życia, rozmnażania i odchowywania młodych. Podstawą są trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe do utrzymywania w czystości produkty. W sklepie dla hodowców gołębi znajdziesz wyłącznie artykuły wykonane z wysokiej jakości materiałów – m.in. karmniki, poidła, miski lęgowe, siodełka, jajka podkładowe czy podgrzewacze do wody, a także akcesoria dla drobiu. Można je bez problemu dezynfekować i czyścić w razie potrzeby.
 

Internetowy sklep dla hodowców gołębi – w trosce o gołębie

Hodując gołębie pocztowe, należy zadbać o ich zdrowie i rozwój, co wymaga stosownej wiedzy. Dzięki sprawdzonym informacjom można rozpoznawać symptomy dolegliwości, zapobiegać chorobom, a także w razie potrzeby skutecznie z nimi walczyć. Istotne jest też umiejętne rozmnażanie, a także, rzecz jasna, karmienie. Mieszanki trzeba dobierać do danego okresu hodowlanego i najlepiej łączyć z suplementami. Ogromnym wsparciem dla pasjonatów jest profesjonalny sklep dla hodowców gołębi, taki jak nasz. Oferujemy bowiem wszystkie najpotrzebniejsze produkty, ułatwiając tym samym wzorową opiekę nad zwierzętami.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu